قوانین و مقررات

قوانین ویداباتاب :
کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده از خدمات طراحی وب سایت به دقت ملاحظه فرمایید:
استفاده از خدمات طراحی وب سایت به معنی آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از خدمات شرکت است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق های قبلی محسوب می شود.
قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های این گروه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با خود است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه ها و سرویس ها و خدمات ارائه شده در شرکت تغییراتی در آینده ایجاد شود در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هر گونه تغییر است و در صورت عدم تمایل و تطبیق با قوانین این گروه لطفاً به دریافت خدمات گروه خاتمه دهید.
1- کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به متقاضی می باشد و گروه ویدا باتاب تنها طراح آن بوده و هیچ گونه مسئولیتی در مقابل اقدامات و محتوای نشر داده شده در وب سایت طراحی شده مذکور را ندارد.
2- نظارت و کنترل بعد از طراحی و شکل گیری سایت از حیطه وظایف این گروه خارج و بر عهده متقاضی می باشد.
3- متقاضی موظف است تنها بعد از مدت زمان اعلامی از جانب گروه و تیم طراح نسبت به ارائه تغییرات اقدام نماید و پس از طی مدت زمان تیم طراحی و شرکت مسئولیت و وظیفه ای در برابر مشتری یا کاربر در قبال اعمال تغییرات ندارد مگر هزینه تغییرات درخواستی را پرداخت نماید.
4- کاربر لازم است در هنگام انتخاب پکیج ها، با توجه به محتوای کار خود دقت لازم را مبذول فرمائید چرا که در صورت انتخاب پکیج امکان تغییر آن بیش از یک بار وجود ندارد.
5- تیم طراحی و مشاورین این گروه تمامی تلاش خود را در جهت ارائه مشاوره و راهکار تخصصی در جهت ارائه و تصمیم گیری مطمئن به کار میگیرند اما مسئولیت اتخاذ تصمیم نهایی بر عهده کاربر یا متقاضی خواهد بود.